Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

1 Ayda 5 Kg Yağ Yak

Geri1 of 9İleri


Uzman Diyetisyen Cenk Özyılmaz, disiplinli bir antrenman ve beslenme programı izleyerek en iyi formuna ulaştı. Siz de dönüşüm geçirmeye hazırsanız, bu detaylı sistemi uygulamaya başlayın. Test edildi, onaylandı!

Untitled-1

Yağ oranınızı düşürmek ve düz bir karın ile kaslı bir vücuda sahip olmak için ne kadar süreye ihtiyacınız var? Bu sorunun cevabı herkes için değişir. Ne yoğunlukta ne kadar antrenman yaptığınız ve nasıl bir beslenme programı izlediğiniz bu konudaki en önemli faktörler. Peki her şeyi doğru yaptığınız takdirde, sadece bir ayda gözle görülür bir gelişim kaydedebileceğinizi söylesek? İnanması güç geldiyse, uzun süredir MH beslenme danışmanı olan Cenk Özyılmaz’ın bir aylık antrenman ve beslenme programına göz atın. Hatta göz atmakla kalmayıp uygulayın. Cenk bu sistemle sadece 4 haftada yağ oranını yüzde 15’ten 11’e düşürdü ve kas kütlesini 4 kilogram artırdı. Sizin bu sistemle alacağınız sonuçlar şu anki form durumunuza ve vücut özelliklerinize göre değişebilir. Ama kesin olan bir şey varsa, o da Cenk’in detaylı olarak anlattığı bu sistemi uygulayarak, mutlaka kayda değer bir değişime imza atacağınız.

Untitled-1

Cenk Özyılmaz Kimdir?

Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü bitirdikten sonra, yine bu bölümde yüksek lisansını tamamladı. Şu anda İstanbul Medipol Üniversitesi’nde doktora eğitimine devam ediyor.
Uzmanlık alanı sporcu beslenmesi ve klinik beslenme olan Özyılmaz, profesyonel olarak pek çok milli sporcu ile çalışıyor. Aynı zamanda Milli Takımlar ve Beşiktaş A Takım uzman diyetisyenliği görevini yürütüyor. İstanbul Bebek’te bir kliniği bulunuyor.

Cenk Özyılmaz’ın antrenman programı için yazımıza göz atın: ”4 Kg Kas Kütlesi Kazandıran Program

Geri1 of 9İleri
You don't have permission to register