Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

10 Mart Büyükada Koşusu

Spor tutkusunu 7’den 70’e yaymayı hedefleyen ve sporu herkes için ulaşılabilir kılan Decathlon, gerçekleştirdiği sportif etkinliklerle de sporseverleri harekete geçiriyor.

Decathlon, spor odaklı etkinlik ajansı Bro’event ve Adalar Kültür Derneği iş birliğiyle düzenlenen Büyükada Koşusu 10 Mart Pazar günü 1000 koşucunun katılımıyla gerçekleşecek. Büyük ilgi gören ve kayıtları hızla dolan koşuda 5K, 10K ve yarı maraton (21K) olmak üzere 3 farklı parkur yer alacak. Koşuda bireysel katılımın yanı sıra 10.7 km’lik takım maratonu da gerçekleşecek. Büyükada’nın büyülü atmosferinde saat 10:00’da start alacak ve ilkbaharın ilk günlerinde yüzlerce sporseveri bir araya getirecek olan koşu ardından gerçekleşecek ödül töreniyle son bulacak.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register