Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

2 Haftada Daha Büyük Bir Akşam Yemeğiyle 1 Kilo Yağ Yakın


Krallar gibi bir kahvaltı etmek, beslenme hakkındaki hükümlerin en büyüğüdür. Eğer gerçek krallar gibi sabah kahvaltınızı ve programınızı sizin için hazırlayacak biri varsa, bu tavsiye daha çok geçerlidir. Ancak saat sekiz toplantıları, uzun bir ev-iş arası mesafesi ve daha kısıtlı bir erzak dolabı olan bizler için, bu çok da uygulanabilir değil. Ancak Münih Üniversitesi araştırmacıları sağ olsun, sıradan halkın da büyük bel ölçülerine mahkûm olması gerekmiyor.

İki hafta boyunca sağlıklı ve obez bireyler üzerinde çalışan bu araştırmacılar, daha hafif bir kahvaltıyı daha yağsız günlük besin tüketimi ve düşük vücut ağırlığı ile ilişkilendirdiler. Ayrıca sabahları kalori alımını kısmanın, yağ yakmak konusunda daha etkili olduğu konusunda anlaştılar. Görünüşe göre, kraliyet ailesine yaraşır bir kahvaltıyla güne başlayanlar, günün geri kalanını da aynı şekilde geçirmeye meyilli oluyor.

Sonuç olarak, eğer düzgün ve pişmiş bir kahvaltı için vaktiniz yoksa antrenman sonrası shake içmek ya da masanızda bir kâse yulaf bulundurmak konusunda kendinizi kötü hissetmeyin. Bunun yerine, iştahınızı doyurucu bir akşam yemeğine saklayın. İnsülin direnci akşamları daha düşüktür; akşam antrenmanlarınızdan sonra tabağınızı karbonhidratla doldurun. Yediklerinizin büyük çoğunluğu yağ yerine kas olarak depolanacaktır. Masadan kalkarken reverans yapmanıza da gerek yok.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register