Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Acı Nasıl Kontrol Altına Alınır?


Dünya standartlarında atletlere performans danışmanlığı yapan Steve Ingham’ın bu derslerine dikkat ederek bir sonraki uzun koşunuzda rahatsızlıkla rahat olun.

YANMAYI HİSSETTİĞİNİZDE

Manzaranın keyfini çıkarın. “Atletler acı sinyallerini daha hoş bir şeye odaklanarak ‘ayrı tutmakta’ iyiler” diyor Ingham. “Çevrenize odaklanmanız sizi daha verimli yapar.

CAN SIKINTISI BASKIN GELDİĞİNDE

Frenlemek istediğinizde kendinizi daha da zorlayın. “Tekrarlı egzersizler alfa-dalga beyin aktivitesini teşvik ederek fikirler arasında bağlantı kurmanıza yardımcı olur” diyor Ingham. “İlhamın gelmesine yalnızca bir mil uzaktasınız.

BIRAKMAK İSTEDİĞİNİZDE

Odağınızı yakın hedefinizden (örn, 10 millik bir koşuyu tamamlamak) uzak hedefinize (vücut yağ oranınızı yüzde 5 azaltmak) çevirin. Ingham, ‘neden‘ bunu yaptığınızı bilmenizi söylüyor. Böylece her adım daha kolay hissettirecektir.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register