Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Air Max DIA

Tasarımcı, mühendis, ürün geliştirici ve ürün müdürü başlıklarında alanında uzman dört kadın bir araya gelerek yeni Air Max silüetini yaratmak için bir kolektif oluşturdu. Kısa bir zaman çizelgesi içinde birbirlerine oldukça yakın çalışan bu ekip, tasarım sürecinin en başında yeni Air Max için büyük bir hedef belirledi: En büyük hava yastığına sahip Air Max’i tasarlamak!

Alanında uzman dört kişilik tasarım ekibi tarafından tasarlanmaya başlanan Air Max için öncelikli olarak en büyük hava yastığına sahip Air Max’i tasarlama hedefi beraberinde birçok soruyu getirdi. Hava yastıklarının tasarımı nasıl etkileyeceği, ayakkabının nasıl hantal görünmesinin önüne geçilerek şık bir tasarıma sahip olabileceği konusunun üzerine yoğunlaşan kolektif, muhteşem görünümlü yeni Air Max’i rahatlığını maksimuma çıkararak çekiciliğini de üst noktaya taşıdı.

Yarı saydam üst kısım, çorap seçimlerini sergilemesiyle daha kişiselleştirilebilir bir alan haline gelirken, Air Max Dia’da bilek bölümünün kısalığına rağmen topuk üstündeki bandın büyük oluşu modern bir görünüm yarattı. Topuktaki dört nokta, tasarımı hayata geçiren dört kadını ve tasarımın işbirliğinden gelen gücünü temsil etmek için yer aldı. Ayak parmağı üzerinde yer alan Swoosh’la Air Max Dia’da dinamik bir görünüm kazandı. Nike Air Max Dia, Nike App, nike.com ve belirli satış noktalarında 13 Aralık’ta satışa sunulacak.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register