Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

AKUT Spor Kulübü Sporcuları Cumhuriyet Koşuları’nda


AKUT Spor Kulübü Derneği Atletizm Branşı sporcuları, 28 ve 29 Ekim’de cumhuriyetimizin 95. yılını kutlamak için düzenlenen koşulara katılarak, spor kulübünü başarı ile temsil ettiler. AKUT Spor Kulübü Derneği Dağcılık Branşı sporcuları da, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Ilgaz Dağı Küçük Hacet zirvesine tırmandı.

İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Zeytinburnu Cumhuriyet Koşusu’na atletizm branşı sporcularından Beril Bayraktar, Burhan Özkara, Emin Bayraktar, Eyüp Feyyaz Bilgiç, Hüseyin Çınar, İbrahim Çöp, Muammer Büyük ve Selahattin Çinkılıç katıldı.

Atletizm Branşı sporcuları, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde düzenlenen Dudullu OSB Atatürk Koşusu’nda yer aldı. 29 Ekim 2018’de gerçekleştirilen 8 kilometrelik Atatürk Koşusu’na, Atletizm Branşı sporcularından Beril Bayraktar, Emin Bayraktar, Eyüp Feyyaz Bilgiç ve İbrahim Çöp katıldı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Kocaeli Sekapark’ta gerçekleştirilen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Koşusu ve Çocuk Maratonu”na da Atletizm Branşı sporcuları katıldı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Atletizm Federasyonu ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirdiği koşuda, AKUT Atletizm Branşı Sporcularından Hasan Sarışın ve Mehmet Çetin yer aldı.

Atletizm Branşı sporcusu Fatih Kocaman, Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Cumhuriyetin 95.yılı ve Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun ise 96. yılı kutlamaları çerçevesinde düzenlenen 5. Kurtuluş Koşusu’na katıldı.

AKUT Spor Kulübü Dağcılık Branşı sporcularından Esra Dilber, Özgür Çelik ve Tolga Yücel de, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde, 2546 metredeki Ilgaz Dağı’nın Küçük Hacet zirvesine tırmandı.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register