Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Bacakları Güçlendirmek


Swiss ball ile çalışmak kolay olmasa da, sizin bacaklarınız için yeteri kadar zor da değil.

Towel curl egzersizinin daha zorlayıcı bir hareket olduğunu söyleyen Walker, “Ayrıca direnç bandını ayak bileklerinizin etrafından sarıp, katı bir objeye bağlayarak hareketin direncini artırabilirsiniz” diyor. Üstelik şişmesi gereken şeylere ihtiyacınız da yok. Size lazım olan şeyler cilalı bir zemin, bir adet havlu ve bir çift bacak. Bunlar zihninizi laktik asitle doldurmayacak.

Towel Leg Curl Nasıl Yapılır?

Yere sırtüstü uzanın. Bacaklarınızı düz bir şekilde uzatarak topuklarınızın altına havlu yerleştirin. Bacaklarınızı kalçalarınıza doğru çekin. Havluyu çekerken aynı zamanda kalçanızı da yukarıya doğru kaldırın. Kalça ve hamstring kaslarınızı kullandığınızdan emin olun. Merkez bölgenizi kilitleyin ve yükün belinize binmesini engellemek için kalçanızın çökmesine engel olun. Hareketin tepe noktasında durun ve yavaşça alçalın. Hızlı bir şekilde alçalmak kas kazanımınızın azalmasına neden olur.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register