Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Bolle İle Dağları Aş, Başarıya Ulaş!


Outdoor sporlarında dünya markası haline gelen, yüksek teknolojisini kaliteyle birleştirerek kayak, rafting ve dağcılık gibi dış mekan sporları için gözlükler tasarlayan Bolle; tüm modellerinde sunduğu üstün görüş desteğiyle doğa tutkunlarının ilgisini çekiyor. 

Yoğun ilgi gören doğa sporları arasında listenin bir numarasına yerleşen dağcılıkla ilgilenen sporcular güneş ışınları, toz ve kum gibi görüş mesafesini olumsuz etkileyen dış faktörlere maruz kalıyor ve performanslarının keyfini çıkaramıyor. Outdoor sporları için tasarladığı modellerle global bir marka olan Bolle; B Max teknolojisini kullanarak geliştirdiği sporcu gözlükleriyle görüş mesafesini olumsuz yönde etkileyen ve görüş netliğini bozan zararlı maddelere karşı maksimum düzeyde koruma sunuyor. Yan sapları sayesinde sporcunun yüzüne tam oturan gözlükler güneşin parlaklığının aralardan sızmasını ve göze ulaşmasını engelliyor. Nem emici özelliğiyle hidrofilik gözlükler yüze göre ayarlanabiliyor ve terlemeye bağlı kayma probleminin önüne geçiyor. Diğer gözlük camlarına göre 20 kat daha dayanıklı olan polikarbon camlar darbelere karşı direnç gösteriyor ve numaralı camlarla entegre olabiliyor.


About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register