Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Columbia Sonbaharda Seni Kuru Tutar


Açıkhava aktivitelerinde şehir, hava, zemin şartları ne olursa olsun su geçirmeyen üstün Columbia outdoor teknolojileri ile üretilmiş Columbia ürünleri ile tanışın!

Sonbahar-Kış aylarının değişken hava şartlarında her zaman konforlu ve kuru kalmak Columbia ile aktif ve hareketli yaşam tarzını merkezine almış outdoor tutkunları için artık çok kolay. Mücadeleci bir hayatı hem doğanın kalbinde hem de şehir hayatında yaşayanların markası Columbia yağmurluklar ile yeşili ve kenti fethedeceksiniz.

En ileri teknoloji ile yaratılmış nefes alabilen ve su tutmayan üstün kumaş kalitesiyle Columbia doğa severlerin macera tutkusunu konforla güçlendiriyor. Yağmurun mevsim normali olarak kabul edildiği yerlerde test edilip onaylanan Columbia ürünleri her koşulda macera tutkunlarının kuru kalmasını sağlıyor.

Columbia’nın ödüllü teknolojilerine sahip su geçirmez ürünleri macera severleri kuru ve konforlu tutmak için hazır! Kötü hava unsurlarını dışarıda tutarak su geçirmez koruma sağlayan Omni-Tech™ teknolojisinin kullanıldığı yağmurluklar tüm zorlu koşullara karşı koruyucunuz olacak. Su geçirmeyen ve nefes alan yapısıyla kışın açıkhava aktivitelerinin en çok tercih edilen teknolojisi Outdry’ın kullanıldığı ayakkabılar, ister doğada ister şehirde yağmurlu havalarda kuru ve konforlu bir açık hava deneyimi sunuyor.

Columbia’nın Outdoor’un her alanında olduğu gibi koşu konusundaki uzmanlığını ortaya çıkaran Montrail serisi, Bajada III koşu ayakkabıları ile ıslak ve kaygan zeminlere meydan okuyor. Kışın doğada koşmayı sevenler için Bajada III yumuşak astar yapısı ile sizi sıcak tutarken, dayanıklı GRYPTONITE dış tabanı ise farklı zeminlerde üstün tutuş sağlıyor.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register