Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

ECCO AYAKKABI İLE ŞIK VE KONFORLU BİR BAHAR


İskandinav sadeliğini teknoloji ve şıklıkla buluşturan EccoCool2.0 serisini keşfedin. Su geçirmez GORE-TEX® SURROUND® ve ayakkabınıza 360 derece nefes aldıran TPU teknolojisi ile hem şehirde hem doğada rahat edin.

Untitled-1

Yarım asırdır dünyanın her yerinde stil ve rahatlığı temsil eden Ecco, şimdi yeni ürünleriyle benzersiz bir deneyim sunuyor. Yılda 22 milyon çiftten fazla ayakkabıyı tüketicileriyle buluşturan Ecco, 2.0 serisinde kullandığı, yüzde 100 su geçirmez GORE-TEX® SURROUND® teknolojisiyle her koşulda ayaklarınızın kupkuru kalmasını sağlıyor. Ayakkabıya 360 derece nefes alabilirlik kazandıran TPU tüplü özel tasarımı ile ayak sağlığınıza verdiği önemi de gösteren Ecco, hem doğada hem de şehirde rahatlıkla kullanılabilmesi için tasarlanan şık serisi 2.0 ile sizleri baharın tadını çıkarmaya davet ediyor.

Untitled-1

Rengârenkbir seri

Ecco2.0 serisinde yer alan kumaş üst kısımlar ve konforlu kumaş içlik, suya dayanıklılıktan ödün vermeden nefes alabilirlik sağlıyor. Kaliteli deriden oluşan üst kısımlar ve kalıpta hazırlanarak üstün konfor sağlayan anatomik ayak kalıbı,şıklık ve rahatlığı, kullandığı teknolojilerle birleştirirken ayakkabınız nefes alıyor, nemi emiyor ve size gün boyu sağlıklı bir yapı sunuyor. Bahar ruhunu yansıtan rengarenk serisiyle Ecco, şehirlerin yoğun temposunda hem iş hem de sosyal hayatını bir arada sürdürebilmek isteyen ve bunu yaparken hem şıklığından hem de konforundan ödün vermemeyi tercih eden tüm kullanıcıları bekliyor.

You don't have permission to register