Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

En Faydalı Tozlar!

Geri1 of 7İleri


Besin eksiklerinizi tamamlamak için onları mutlaka takviye şeklinde almanız gerekmiyor. Çünkü bazıları toz halinde sizi bekliyor. Üstelik çok da doğallar. Toz zencefilin ötesine geçmenin zamanı geldi.

Toz halindeki süper besinler için yeni keşfimiz diyebiliriz. En güzel yanı, onları her yemeğe istediğiniz gibi ekleyebiliyor olmanız. Vitamin ve mineral açısından zengin bu tozlar, hayranlığımızı fazlasıyla hak ediyor. Ayrıca vitamin haplarına oranla çok daha az işleniyor ve midenizde kolaylıkla emilebiliyorlar. Ancak bilmeniz gereken başka şeyler de var.

New Yorklu beslenme uzmanı Tamara Duker Freuman, tozları hesapsızca yiyeceklerinize eklemeden önce, miktarını doğru ayarladığınızdan emin olmanız gerektiğini söylüyor. Bir araştırma, paketlenmiş tozların sadece beş ila 11 tanesinin kalite standart testinden geçtiğini; diğerlerinin ise kurşun, arsenik ya da bakteri içerebildiğini bulmuş. Üstelik bazıları, olması gereken standartların yanına bile yaklaşamamış.

Kafanız karışmasın. Galerimizde tanışacağınız altı toz, koşarken enerji seviyenizi artırmadan seks hayatınıza kadar birçok şeye iyi geliyor. 

Geri1 of 7İleri
You don't have permission to register