Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

En İyi Bacak Bitiricileri


Sadece 10 dakikada yapacağınız bu bacak hareketleriyle kas kütlenizi artırın.

Göğüs antrenmanlarını her zaman bacak antrenmanlarına tercih ediyorsanız, aşırı çalışan göğüs yüzünden orantısız bir vücuda kavuşabilirsiniz. Bunu önlemek için yapmanız gereken tek şey haftalık alt vücut çalışmalarınıza ekstra 10 dakikalık bu çalışmayı eklemek. Bu bitirici antrenmanla sandığınızdan çok daha kısa sürede kas kütlesi inşa edebilirsiniz.

Antrenör Daniel Meek’in sizler için tasarladığı bu üç trisetten oluşan programı ister antrenman programınızdan bağımsız bir şekilde yapın, ister diğer bölgeler için yaptığınız bitirici antrenmanlarınızla birleştirin. Bu çalışmayla şimdiye kadar yaptığınız başarısız bacak çalışmalarının ardından kısa zamanda maksimum kazanım sağlayabilirsiniz. Ancak baştan uyaralım: spor salonuna arabayla gitmek sizin yararınıza olacaktır. Çünkü eve yürüyerek dönemeyebilirsiniz.


About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register