Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

En İyi Barfiks Hareketleri


Sırt, omuz ve biceps kaslarınızı heykeltıraş gibi işleyen bu harekete asılın.

Siz de barfiks barını görmezden gelmeyi tercih edenlerden misiniz? Merak etmeyin, yalnız değilsiniz. Barfiks barı birçok erkek için göz korkutucudur. Bu aslında çok iyi bir haber değil, çünkü barfiks kadar tüm üst vücudunuzu geliştiren, merkez bölgenizi çalıştıran ve postürünüzü düzelten pek hareket yoktur.

İşte tam da bu yüzden, bu harekette kendinizi geliştirmek için harcadığınız çabaya değer. Dahası, bu her yerde yapabileceğiniz bir harekettir. Bu klasik hareketi sizin için bir fobi olmaktan çıkarmak ve size rehberlik etmek de bize düşüyor. Kürdan gibi kollar, ağır bir vücut ya da güçsüz bir tutuş… Barfiks fobinizin altında yatan neden ne olursa olsun, bunun üstesinden geleceksiniz. Neyse, bu kadar laf yeter, artık harekete geçme zamanı.

KAÇ TEKRAR YAPABİLİYORSUNUZ?

10 YA DA DAHA FAZLA: HAFTADA 1-2 DEFA BU HAREKETLERİ YAPIN. 6-10 TEKRARDAN 3-5 SET YAPMAYA ÇALIŞIN

 

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register