Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

ENERJİNİ FİT IN CLASS’IN SPİNNİNG DERSLERİ İLE YÜKSELTMEYE NE DERSİN?


Çok kısa bir sürede yüzlerce kaloriye elveda demeyi kim istemez ki?

fit-in-class

Spinning ile kalorilere elveda demek çok kolay…

Spinning’i günümüzün moda sporu olarak da adlandırabiliriz. Bir yarışçı tarafından tasarlanmış olan spinning bisikletleri ile yapılan bu grup egzerisizi, kısa sürede yüksek kalori miktarını yakmanızı sağlar.

Spinning bisikleti ile yapacağınız 1 saatlik bir çalışma ile 700-900 arası kalori yakabilirsiniz. Bu da zayıflamak isteyenler için oldukça yüksek bir kalori miktarıdır.  Ayrıca stres atmak, enerjiyi dışa vurmak, terlemek ve eğlenmek  için de ideal bir egzersizdir.

Peki spinning için illa bir spor salonuna üye olmak mı gerekiyor? İşte tam da burada kafanızda bir soru işareti belirebilir. Bu enerjisi yüksek olan ders ancak bir grup ile yapıldığında etkisini gösterecektir.

Ama bunun için artık tek bir spor salonuna üye olmanıza gerek yok.  Fit in Class sayesinde alacağınız tek bir üyelikle sistemde bulunan Urban Riders, Thin Spa, Mood City, Westlife Club, Life Express, W Sports ve daha birçok stüdyo ve salonda spinning derslerine girebilirsiniz.

Spinningin etkisini görmek için, haftada en az 2 defa spinning dersine girmeniz ve yanında da bedenin üst kısmı için genel bir güçlendirme egzersizi (pilates ve yoga gibi) yapmanız gerekir. Fit in Class üyeliğin ile istediğin salonda spinning dersi ile enerjni yükseltebilir, daha sonrası için pilates ve yoga ile günü huzur içinde tamamlayabilirsiniz.

Bahaneniz kalmadı, artık her türlü hava koşulunda spor yapabilirsiniz!

www.fitinclass.com

 

You don't have permission to register