Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Erkekler De Artık Uyandı


Cilt yaşını geri almaya yönelik uygulamalar, hem kadınların hem de erkeklerin ilgisini çeken bir alan haline geldi. Özellikle erkek hastalarda en çok memnuniyet oluşturan şey, en doğal yoldan natürel gençleşme sağlamak.

Cerrahi dışı uygulamalarla insanları daha motive edecek, daha dinamik tutabilecek bir görüntüye sahip olmalarını sağlayabiliyoruz. Aynı zamanda cilt kalitesini arttırarak ileride ihtiyaç olacak çeşitli cerrahi operasyonları azaltabiliyor ya da zamanını geciktirebiliyoruz. Üstelik hastayı sosyal yaşamdan uzaklaştırmadan cilt yaşını geri almadaki etkili ve hızlı sonuçlardan memnunuz. Yüzümüze yapılan bu yatırım sayesinde zamana karşı yaş alma hızımız yavaşlıyor ve uzun vadede genç görünmenin sırrı aralanıyor.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register