Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Erkeklerde En İyi 5 Fiziksel Özellik


En iyi beş fiziksel özelliklerin hepsi sizde yoktur belki ama en azından birini bile bulunduruyorsanız işte o zaman çok şanslısınız demektir.

Stil Sahibi Olmak
Giyim tarzınız beraber olduğunuz kadına da yansır. Desenli bir gömlekle doğru kravatı eşleştirmeyi bilen bir erkek, partnerinin iyi giyinip giyinmediğini de bilir. Terzinizi ve kuru temizleyicinizi sık sık ziyaret edin ve kaşmir, süet, pima pamuğu ve ince fitilli kadife gibi kaliteli kumaşların peşine düşün.

Yakışıklılık
Çekicilik bilimi bu konuda simetrinin önemine dikkat çekiyor. Kültürel çeşitlilik çalışmalarındaki kadınlar da geniş çeneli, çıkık elmacık kemikli ve büyük gözlü erkekleri en çekici erkekler olarak nitelendirdi. Görünüşünüzü iyileştirmenin en iyi yolu: Daha çok gülümseyin ve favorilerinizin eşit olduğundan emin olun.

Boy
Uzun, esmer ve yakışıklı olmak sizi bulunmaz Hint kumaşı yapmıyor. Kadınların yüzde 15’i partnerlerinden daha küçük olmanın hoşlarına gittiğini söyledi, ancak uzun olmak sırık gibi olmak anlamına gelmiyor. Sizden uzun olmadıkları sürece kendilerini rahat hissedecekler.

Kaslı Olmak
Kadınların sadece yüzde 13’ü kaslı bir vücudun önemli olduğunu söyledi. Kaslar rakiplerinizden kurtulmanıza yardım eder ve güçlü bir erkek olduğunuzu ona kanıtlar. Fakat genel görünümünüz biceps kaslarınızın boyutundan daha önemli.

Fit Olmak
Bununla beraber, kadınların yüzde 12’si, fit bir vücudun disiplinli ve otokontrolü olan bir erkeğin göstergesi olduğunu düşünüyor. Bu, ona her türlü durumda ayak uydurabileceğinizi gösteriyor. Tabii yatakta da.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register