Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Fit in Class ile Pilatese Başlamanız için 5 İyi Neden


Pilates son yıllarda popülaritesi artan bir grup dersi olarak adından sıklıkla söz ettiriyor. Bunun sebebi normal egzersizlere göre hem daha keyifli hem de yapılması rahat sağlıklı egzersizlerden oluşmasıdır.  Amacınız kilo vermek veya hamilelik dönemini rahat geçirmek ya da geçirdiğiniz bir kaza sonrasında fiziksel aktivitelere dönüş olsun, seçilebilecek en güzel egzersiz türü kesinlikle pilatestir.

Tek bir üyelikle birçok farklı salon ve stüdyo da grup derslerine girmenizi kolaylaştıran Fit in Class sayesinde siz de artık tek bir salona bağlı olmadan farklı salonlarda farklı pilates derslerini deneyebilirsiniz.

Şimdi kısaca neden pilatese başlamalısınız konusuna dönersek;

Dolaşım: Pilates ile kan dolaşımınız düzene girer ve kalp atışlarınız da aynı şekilde düzenlenir.

Psikoloji: Psikolojik olarak sizi daha güçlendirecek ve sosyalleşmenize yardımı ile depresyon ve anksiyete bozukluklarından kurtulmanızı sağlayacak.

İskelet Sistemi: Omurganız ve kemikleriniz sağlamlaşarak daha güçlü ve düzgün bir yapıya ulaşır. Postürünüz düzelir ve daha dik bir duruşa sahip olursunuz.

Hamilelik ve DoğumHamilelik döneminizde yapacağınız pilates sırasında daha dayanıklı ve güçlü olmanızı doğum sırasında da aynı şekilde daha rahat olmanızı sağlar. Ayrıca hamilelik diyabeti gibi rahatsızlıklardan korunmanızı sağlar.

Kilo Kontrolü: Her zaman dikkat ettiğiniz kilonuzun ideal seviyeye ulaşmasını ve kontrolünü sağlamış olursunuz.

Ayrıca tüm bunlara ek olarak kolay ve eğlenceli olmasının yanı sıra, doğru nefes alış-veriş düzgünlüğü, sağlıklı yaşama ve kilo kontrolünü sağlama açısından da oldukça faydalı bir kondisyonda kalma aracıdır. Fit in Class üyeliğiniz ile Gym Bebek, Gym Maslak, Pozitif Enerji Yeniköy, Firstep Studio, Ataköy Pilates, Pilates Point Studio, Powerfull Athletic Club, Five Element, Tropicano Wellness Pilates, Qualitasspa gibi alanında uzman birçok salon ve stüdyoyu keşfedebilirsiniz.

www.fitinclass.com

You don't have permission to register