Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Game of Thrones Spor Salonunda!

Westeros’un makus talihini belirleyecek savaştan önce kondisyon çalışması yapan GOT karakterleri spor salonuna gitseydi ne olurdu?

George R. Martin’in yarattığı evrende sayısız baş kahraman ve isim var. Hepsi bu epik masalın bitiminde oynayacak bir rolü olan karakterler.

Size yardımcı olmak için GOT karakterlerini çok iyi tanıdığınız insanlara benzetdik: gym uzmanları. Game of Thrones 14 Nisan 2019’da geri dönüyor. Bu nedenle final sezonu başlamadan önce karakter bilginizle formunuzu alın.

Tyrion Lannister: Smoothie Bar Filozofu

Bildiğiniz gibi Tyrion ‘içer ve tavsiyeler verir’. Bardaki sporcu arkadaşlarına da protein ve yaşamın önemi hakkında tavsiyelerde bulunur. Nadiren işe yaramasına rağmen borçlarını her zaman öder. Bu yüzden personel onu rahatsız etmez.

HBO

Cersei Lannister: Kendine Aşırı Güvenen Çıplak Kişi

Cersei soyunma odasında çıplakken başını dik tutan kişi. “Shame… Shame…” diyen yok burada! Tabii, perdeli özel bir değişim alanı var, ama buna ihtiyacı da yok. Soyunma odasında çıplak oturuyor – tıpkı tahttaymış gibi – bir havlu altında giyinmeye çalıştığınızda size eleştirel bakıyor.

HBO

Jon Snow: Kalp Çarpıntısı

Jon, spor salonuna ilk geldiğinde niyetleri saf olan kişi. Yalnızca şekle girmek ve daha sağlıklı bir yaşam tarzı sağlamak istedi. Fakat birkaç ay içinde, personelin yarısıyla çıkarak tanınan ‘kardeş’ oldu.

HBO

Daenerys Targaryen: Sıcak Yoga Gösterisi

100 derecedeki Bikram Yoga sınıfında göz gözü görmezken sıcaktan zerre rahatsız olmamış kişi Daenerys. Vinyaslarını hiç terlemeden yapıyor. Saçında bozulma bile yok.

HBO

Sansa Stark: Yavaş Öğrenen

Sansa, ilk spin dersine girdiğinde, pedallara nasıl basılacağını bile bulamadı. Zamanla kendine güveni arttı.. Şimdi ortalıkta oturuyor ve müziğin yanında şarkı bile söylüyor. Ve hatta belki de “Sürü hayatta kalır” diye bağırır. Sağladığı gelişim ile gurur duyuyorsunuz!

HBO

Arya Stark: Korkutucu Öfke Problemleri Olan Kişi

İnsanlar spor salonuna çeşitli nedenlerle giderler… En büyük kaslara sahip olmak, sağlıklı bir kalp, nefes nefese kalmadan merdivenleri çıkmak. Arya öfke sorunları ile başa çıkabilmek için orada olan kişi. Kickboks sınıfındaki herkesi korkutuyor. Sadece listesindeki insanları nakavt etmeyi hayal ettiğini biliyorsunuz. Tanrılara (eski ve yeni) listesinde olmadığınız için dua ediyorsunuz.

HBO

Bran Stark: Yogaya ‘Duru Gözü’ için Devam Eden Kişi

Üç Gözlü Kuzgun, restoratif yoga dersine bayılır ve durmadan geçmiş gelecek hakkında konuşur. Yeni vegan oldu, boynuna da meditasyon kolyesi taktı ve dünyada olan her şeyi görebildiğini söylüyor. Bu kişiyle sınırlı bir zaman harcamak istiyorsunuz.

HBO

Gendry: Eski Kürek Çekme Aletini Kullanan Kişi

Ekipmanı ne kadar güzel olursa olsun, her spor salonunun köşesinde bir tane eski kürek çekme aleti var. Bunu kim kullanır? Gendry.

Gendry, hiçbir zaman sınıf derslerine katılmayan, hiçbir olanaktan yararlanamayan kişidir. Bunun yerine, her zaman köşesinde durur, hiç durmadan ergo setleri yapar.

HBO

Jaime Lannister: Hemen Sakatlanan Kişi

Jaime, spor salonuna giden ve kampüsteki en popüler adam olduğunu düşünen kişiydi. Kibirli bir şekilde set antrenmanı yaparken aletleri boşaltsınlar diye insanları yolunun üzerinden ittirirdi. Fakat 3. çalışma gününde yaralandı. Yılın geri kalanını diğer insanlara yardım etmek için harcıyor, bu da onu kızağa çekilmesine sebep oluyor. Şimdi spor salonundaki en nazik adam, diğer insanlar için aletleri siliyor ve genç sporcuların ekipmanla tanışmalarına yardımcı oluyor.

HBO

Brienne: Sade Erkeklere Zamanı Olmayan Kişi

Brienne, adım attığı anda herkesi kaslarıyla korkutuyordu. Yapamayacağı hiçbir şey yok; saatlerce squat ve burpee antrenmanı yapabilir ve efsaneye göre ağırlığının üç katı bench press yapabilir. Ona yanlış tavsiyeler verirseniz spor salonunun aynalarına fırlatılmaya hazır olun.

HBO

Samwell Tarly: Yapacağı Antrenmanı Önceden Araştıran Kişi

Her zaman en yeni fitness trendleri konusunda bir uzman vardır ve bu Sam’dir. Zinde olmak için her yönden yürüyen ansiklopedi.

Her zaman sağlıklı beslenme için fitness dergileri yığını taşır. Hiçbir zaman kendisi için uygulamaya koymuş gibi görünmese de ondan ipuçları almak yararlı.

HBO

Jorah Mormont: Terkedilen

Jorah, ayrıldıktan sonra formda kalmak için spor salonuna katılan kişi. Yeterince ağırlık basabilirse nihayet onu geri isteyeceğini düşünüyor. Vaktinin çoğunu dinleyen herkesle eski sevgilisi hakkında konuşarak geçiriyor: mükemmel, muhteşem, kraliçe…

HBO

Missandei Ve Grey Worm: Harika Fitness İkilisi

Missandei ve Gray Worm, her zaman birlikte çalışan sevimli evli çiftler. Onlar yürüyüş ve yoga fotoğraflarıyla dolu Instagram’ları var. Onların mutluluğu size mutluluk getirir. Aşkları soğuk kalbinizi ısıtır.

HBO

Melisandre: Hayır’ı Cevaptan Saymayan Kadın

Melisandre, spor kontratını her zaman düşük tutmaya çalışan kadındır. Çok çeşitli yöntemler deniyor bu konuda. Eğer istediği indirimi almazsa spor salonu yöneticisinin protein shake’ini zehirlemekle, herkesi canlı yakmakla tehdit ediyor.

HBO

Gece Kralı: Salondaki En Büyük ‘Ağabey’

Gece Kralı, etrafta çalışan en büyük ağabey; gece ve gündüz çalışarak geçiren erkek grubu lideri. Bir işi var mı? Eş? Evlat? Muhtemelen hayır, çünkü asla salondan ayrılmıyor! Tüm vaktini tesiste dolaşarak geçiriyor ve başkalarına komik görünen herkese içtenlikle bakıyor. Bir keresinde onunla konuşmayı denediniz – mesela hava durumu hakkında – tek söyleyebildiği şey “kış geliyor” oldu.

HBO
About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register