Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Göbeklerden Kurtulalım


Bir televizyon reklamı, bir müzisyeni 45 kilogram vermesi için nasıl kışkırttı? 149,6 kilodan 97,5 kiloya inen Tyler Dempsey anlatıyor.

GERİLEME

Hiçbir zaman sağlıklı olmak ve egzersiz yapmak için motivasyonum olmadı ve duygusal yiyiciydim. Sağlıklı bir kiloya ulaşmak için 45 kilogramdan fazla vermek çok büyük bir proje gibi görünüyordu.

UYARI İŞARETİ

Herkesten uzakta olabildiğim ailemin evinin bodrum katındaydım. P90X yapan tüm o sağlıklı insanları görünce sipariş vermek istedim. Yeni bir işe girdim ve satın almak için para biriktirdim.

BESLENME

Aşırıya kaçmadan kötü yiyecekleri yiyebileceğimi sanmıyordum, bu yüzden birden tamamen bıraktım. Tavuk, esmer pirinç ve brokoliyle haftalık yemeğimi hazırladım. Daha sonra peskateryan oldum. Bu, beni yediğim her yemeği düşünmeye zorluyordu. Artık kahvaltı olarak meyvelerle birlikte protein shake içiyorum, et ile salata öğlen yemeğimi karşılıyor ve balıklı ve sebzeli büyük bir porsiyon salata da akşam yemeğim oluyor.

EGZERSİZ

P90X antrenmanlarını biraz değiştirmem gerekti ancak onları tamamladığım için gurur duyuyorum. Daha sonra spor salonunda daha çok kardiyoya yöneldim, koşu bandı veya merdiven çıkma aletini kullandım. Artık, 40 dakika ağırlık çalışması ve 20 dakika kardiyo yapıyorum.

ÖDÜL

Eskiden kaygılıydım ancak özgüvenim artık daha yüksek. Motivasyon için evimin etrafına olumlu işaretler asıyorum veya kilolu olduğum zamanlardan fotoğraflarımı koyuyorum. Hislerim, enerji seviyem ve performansımda çok büyük bir fark var. Hayatın bana getirdiklerine karşı daha rahatım.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register