Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Hem Sağlıklı Hem Besleyici


Bu tariflerin tadı bir kâse yulaf ezmesinden çok daha güzel.

Lif Gücü
BÖRÜLCE PİCO

Börülce, soğan, sarımsak, kişniş, yeşil limon suyu, kimyon ve acı sos. Parmesan, taze soğan ve kurutulmuş mısırla süsleyin. Turp veya Meksika patatesiyle servis edin.

Likopen Artışı
BRUSCHETTA SOSU

Bütün Roma domatesleri, sarımsak, fesleğen, ricotta ve mozzarella (dilerseniz ısıtın). Sızma zeytinyağıyla, ince doğranmış fesleğen ve deniz tuzuyla süsleyin. Galeta veya çıtır tavukla servis edin.

Kalp Yardımcısı
YENGEÇLİ GUAC

Avokado, soğan, sarımsak, kişniş, acı biberler ve yeşil limon suyu. Doğranmış yengeç, kişniş, mısır ve deniz tuzuyla süsleyin. Meksika patatesi, salatalık dilimleri veya pişmiş karidesle servis edin.

Düşük Kalorili Kombo
ROMESCO SOSU

Fırınlanmış kırmızıbiberler, soğan, tatlı biberler, acı sos ve şeri sirkesi. Badem ve sızma zeytinyağıyla süsleyin. Galeta veya ızgara çıtır tavukla servis edin.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register