Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

HIIT Vakti


Yüksek yoğunluklu interval antrenmanlar kalori yakar ve hız kazandırır. Her seanstan önce ve sonra 15 dakika boyunca yavaş tempoda yürüyün.

TEKRARLI 200

Kontrolünüzü kaybetmiş hissetmeden koşabileceğiniz en yüksek hızda, mil koşusu hızı veya biraz daha hızlı bir tempoyla 200 metre koşun. Dinlenmek için 100 metre yavaş tempoda yürüyün. Sekiz ila 12 tekrar yapın.

ZAMAN PIRAMIDI

30 saniye zorlu bir hızda koşun, ardından 30 saniye yavaş tempoda yürüyün. 45 ve 60 saniyelik zorlu koşu/yavaş yürüyüş intervalleriyle tekrar edin. Ardından tekrar 30 saniyeye doğru inerek çalışın. Bu 1 settir. 2 ila 5 set tamamlayın.

LANDMARK FARTLEK ÇALIŞMASI

İleride bir sınır taşı seçin ve onu geçene dek hızınızı katlayarak koşun. Dinlenmek için başka bir sınır seçin ve onu geçene dek yavaş tempoda yürüyün. 10 ila 20 dk boyunca tekrarlayın.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register