Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

İyileştiren Atıştırmalık


Karbonhidrat hayranlarına güzel bir haberimiz var! Eğer muz en yakın dostunuz değilse, bundan sonra olacak! Muz, en az sporcu içecekleri kadar emilebilir şeker içeriyor ve egzersiz esnasında vücudun kaybettiklerini geri kazandırıyor. Ayrıca enflamasyonu engelleyen moleküller içeriyor.

Kararmışını sevin!
Kararmış muzun şeker oranı daha yüksektir, bu da vücut için daha iyi yakıt ve verim anlamına gelir. Ancak kabuğu tamamen kahverengiye dönmüş olmamalı.

Karıştırın!
Muzu orman meyveleri gibi antioksidan oranı yüksek meyvelerle birlikte tüketmek, enflamasyonla savaşma özelliğini arttırıyor. En iyisi smoothie yapmak!

Dozunu bilin!
Bir saat veya daha az sürecek antrenmanlar için, 15 dakika öncesi ve sonrasında yarım muz ye. Eğer daha uzun egzersiz yapacaksanız, her 20 dakikada bir yarım muz yemeyi deneyin.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register