Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Kahvede Gurmelik

Kendi gurme kahvelerinizi hazırlayarak öğrenin ve sabah molalarını gerçekten iyileştirin.

01/ Daha Güçlü Başla

Arabica yerine robusta çekirdeklerini seçin. Plos One’ın belirttiğine göre, hafızayı ve odaklanmayı iyileştiren 200 mg’lık hedefinize ulaşmanız için daha fazla kafein içeriyor. Yani, bir saat sonra bir fincan daha içmek için sürünmeyin.

02/ Kendi Kahveni Çek

Bütün çekirdek alın: yüzey alanı ne kadar küçükse etkisi o kadar yavaş azalır. Ayrıca, onları kendi manuel öğütücünüzde çekerken minik bir kol egzersizi de yapmış olacaksınız. Verimlilikten mi bahsediyorduk?

03/ Faydaları Köpürt

Tel Aviv Üniversitesi’nde yapılan çalışmalar, tekrarlayan aktivitelerin stresi azalttığını buldu. Sabah meditasyonunuza bir süt köpürtücü yardımıyla köpürtülmüş süt ekleyin. Ilınana kadar mikrodalgaya atın.

04/ Mocha’ya Çevirme

Şekeri atlayın ve üstüne birkaç kakao çekirdeği veya bir parça çikolata rendeleyin. BMC Nutrition’a göre, kakaoyu kafeinle karıştırmak konsantrasyonunuzu riske atmadan anksiyete seviyenizi kontrol altında tutar.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register