Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Kendinizi Ödüllendirin


Bu üç yolla kemik suyu sizi daha fit ve daha mutlu yapabilir.

Mataranıza Doldurun
Ağırlık çalışıyor musunuz? Tabii ki de evet! Kemik suyunun içindeki jelatin, proteini artıran bir özellik gösteriyor, yani proteinin biyoyararlanımını artırıyor. Spor çantanıza biraz kemik suyu koyun ve antrenman sonrası protein shake’inizi içtikten sonra eve giderken yolda yudumlayın.

Bağışıklığınızı çorbayla güçlendirin
Çoğu insan, soğuk algınlığına yakalandığında bitki çaylarına sarılıyor. Bunun yerine bir bardak kemik suyunu tercih edin. İçine zencefil ve normalde çayınıza asla katmayacağınız sarımsak ile kekik gibi nezleyi kovan diğer ürünleri de koyabilirsiniz.

Midenizle dost olun
İnsanların meyve-sebze sularıyla detoks yapmasının bir nedeni de sindirim sistemlerini dinlendirmektir. Ancak limonlu suya mahkum değilsiniz. Kemik suyunun lif oranı düşüktür, bu da onu aynı derecede hafif kılar ve jelatin de sindirim sisteminizin onarımına yardımcı olur.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register