Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Koşarken Yola Dikkat!

İçinizden etrafınızdaki güzelliğe bakmak gelse de patikalarda bunu yapmak düşmenizle sonuçlanabilir.

Manzaranın keyfini sürmek istiyorsanız yürüyün ya da durun. İlla koşmak istiyorsanız bakışlarınızı 100-150 metre önünüze odaklayarak gideceğiniz yolu çizin ya da sıradaki adımlarınızı nereye atacağınıza bakın. Bu sayede hem anın içinde olabilir hem de adımlarınıza odaklanabilirsiniz. Zaten zamanla, içgüdüsel olarak doğru çizgide koşmaya alışacak ve patika koşularını daha rahat tamamlayacaksınız.

Koşarken Tempoyu Değiştirmek

Temponuzu araziye göre ayarlayın ve tepeleri tırmanırken tutarlı bir güç seviyesinde kalın. Şüphelendiğiniz durumlarda ise yürüyün. Devrilmiş ağaçların, çamurun ve kumların üzerinden geçmeye alışmak zaman alır ve en iyisi bu süreci yavaş atlatmaktır. Vücudunuz kuvvetlendikçe, engelleri aşmaya alışacak ve patikalara uyum sağlayacaktır.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register