Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Köşkeroğlu Diyeti


Köşkeroğlu Diyeti, doymuş yağlardan uzak, bitkisel kaynaklı yağların tercih edildiği, organik ve işlenmemiş ürünlerin tüketilmesini öneren bir diyet tarzıdır. Program 4 aşamadan oluşuyor.

Birinci aşama olan arınma evresinde detox programı uyguluyoruz ve böylelikle vücut toksinlerden ve ödemlerden arındırılıyor. Bu evrede vücudun daha sağlıklı bir şekilde çalışır hale gelmesi hedefleniyor.

2 İkinci aşama olan dengeleme evresinde, organik sebzelerden oluşan bir programa ağırlık veriliyor. Bu evrede bireye, kas kaybı yaşamasın diye yeterli miktarda protein eklemesi yapılıyor. Bu evrede bireyin kas kütlesinin artması ve metabolizmasının hızlanması hedefleniyor.

3 Bu aşamada ise karbonhidrat alımı oldukça azaltılıyor, alınan protein miktarı ise arttırılıyor. Bu evredeki amaç, vücuda enerji vermesi amacıyla ilk olarak kullanılan karbonhidratların bir an önce tükenmesini sağlayarak, enerjinin yağlardan sağlanması ve yağ yakımının gerçekleşmesidir.

Dördüncü ve son aşama olan koruma evresinde ise birey, 4 besin grubunu da dengeli bir şekilde tüketerek olduğu kiloyu korumaya çalışıyor.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register