Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Yayıncı
Bige Daruga Çalışkan

Genel Yayın Yönetmeni
Fatih Büyükbayrak
fatihb@groupmedya.com

Yazı İşleri Müdürü
Zeynep İlayda Zafer
ilaydaz@groupmedya.com

Runner’s World Marka Elçisi
Orhan Omay
omayorhan@gmail.com

Görsel Yönetmen
Halil İbrahim Özkömeç
haliloz@groupmedya.com

Editörler
Uğur Mutlu
ugurm@groupmedya.com

Derya Kuş Yavuz
deryak@groupmedya.com

 

ONLINE

Dijital Direktör

Seda Özcan
sedao@groupmedya.com

Dijital İçerikler Direktörü
Gizem Kırca
gizemk@groupmedya.com

Online Editör

Kerem Açıkkaya
kerema@groupmedya.com

DİJİTAL REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA

Reklam Satış ve Pazarlama Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Reklam Grup Başkanı
Gürhan Gezer
gurhang@groupmedya.com

Reklam Grup Başkan Yardımcıları
Işıl Baysal Turan
isilb@groupmedya.com

Reklam Direktörleri
Nurol Ceylan
nurolc@groupmedya.com

Deniz Toz
denizt@groupmedya.com

Reklam Koordinatörleri

Nilüfer Araç
nilufera@groupmedya.com

Funda Gökgündüz
fundag@groupmedya.com

Dijital Koordinatör
Mert Yurtçular
merty@groupmedya.com

Dijital Operasyon Sorumlusu
Selim Altınkaynak
selima@groupmedya.com

Event ve Özel Projeler Direktörü

Ebru Döner
ebrud@groupmedya.com

Rezervasyon Müdürü

Ender Parlar
enderp@groupmedya.com

Rezervasyon ve Ar-Ge Müdürü

Seyhan Erat
seyhane@groupmedya.com

Reklam Teknik Müdürü

Mesut Öztürk
mesuto@groupmedya.com

Abone ve Eski Sayılar

Betül Gökçe
betulg@groupmedya.com

Post a Comment

You don't have permission to register