Künye

Yayıncı
Bige Daruga Çalışkan

Genel Yayın Yönetmeni
Fatih Büyükbayrak
fatihb@groupmedya.com

Yazı İşleri Müdürü
Aysun Uzunsoy
aysunu@group-medya.com

Runner’s World Marka Elçisi
Orhan Omay
omayorhan@gmail.com

Görsel Yönetmen
Halil İbrahim Özkömeç
haliloz@group-medya.com

Editörler
Uğur Mutlu
ugurm@group-medya.com

Derya Kuş Yavuz
deryak@group-medya.com

 

ONLINE

Dijital Direktör

Seda Özcan
sedao@group-medya.com

Dijital Proje Yöneticisi

Özge Özcan Kurt
ozgek@group-medya.com

Online İçerik Direktörü

Yiğit Yeşillik
yigitt@group-medya.com

Online Editör

Buğra Levent
bugral@groupmedya.com

DİJİTAL REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA

Dijital Reklam Rezervasyon
Selim Altınkaynak
selima@groupmedya.com

 

Reklam Satış ve Pazarlama Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Reklam Grup Başkanı
Gürhan Gezer
gurhang@groupmedya.com

Reklam Grup Başkan Yardımcıları
Işıl Baysal Turan
isilb@groupmedya.com
Selim Erem
selime@groupmedya.com

Reklam Satış Direktörleri
Nurol Ceylan
nurolc@group-medya.com

Reklam Koordinatörleri
Deniz Toz
denizt@group-medya.com

Nilüfer Araç
nilufera@group-medya.com

Alev Zorlutuna
alevz@group-medya.com

Event ve Özel Projeler Direktörü
Güneş Eren
gunese@groupmedya.com

Dijital Reklam Satış Direktörü

Mine Balkan
mineb@group-medya.com

 

Rezervasyon Müdürü
Ender Parlar
enderp@group-medya.com

Rezervasyon ve Ar-Ge Müdürü
Seyhan Erat
seyhane@group-medya.com

Reklam Teknik Müdürü
Mesut Öztürk
mesuto@group-medya.com

Abone ve Eski Sayılar
Eda Şeftalicioğlu
edas@group-medya.com