Künye

Yayıncı
Bige Daruga Çalışkan

Genel Yayın Yönetmeni
Fatih Büyükbayrak
fatihb@group-medya.com

Runner’s World Marka Elçisi
Rüya Baraz
ruyab@group-medya.com

Runner’s World Marka Elçisi
Mehmet Dumanlı
mehmetd@group-medya.com

Yazı İşleri Müdürü
Aysun Uzunsoy
aysunu@group-medya.com

Görsel Yönetmen
Halil İbrahim Özkömeç
haliloz@group-medya.com

Editörler
Merve Akkaya
mervea@group-medya.com

Uğur Mutlu
ugurm@group-medya.com

Seda Özdemir
sedaoz@group-medya.com

 

ONLINE

Dijital Direktör

Seda Özcan
sedao@group-medya.com

Dijital Proje Yöneticisi

Özge Özcan Kurt
ozgek@group-medya.com

Online İçerik Direktörü

Yiğit Yeşillik
yigitt@group-medya.com

Online Editör

Göktuğ Durmaz
goktugd@group-medya.com

Video Editör
Deniz Demirkanlı
denizd@group-medya.com

DİJİTAL REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA

Reklam Rezervasyon
Baran Mutlu
baran.mutlu@gazeteport.com
Tel : 0553 406 54 30

 

Reklam Satış ve Pazarlama Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Reklam Grup Başkan Yardımcıları
Işıl Baysal Turan
isilb@groupmedya.com
Selim Erem
selime@groupmedya.com

Reklam Satış Direktörleri
Nurol Ceylan
nurolc@group-medya.com

Reklam Koordinatörleri
Deniz Toz
denizt@group-medya.com

Nilüfer Araç
nilufera@group-medya.com

Alev Zorlutuna
alevz@group-medya.com

Dijital Reklam Grup Başkanı

Sevim Deniz
sevimd@group-medya.com

Dijital Reklam Satış Direktörü

Mine Balkan
mineb@group-medya.com

 

Rezervasyon Müdürü
Ender Parlar
enderp@group-medya.com

Rezervasyon ve Ar-Ge Müdürü
Seyhan Erat
seyhane@group-medya.com

Reklam Grafik
Mesut Öztürk
mesuto@group-medya.com

Abone ve Eski Sayılar
Eda Oral
edas@group-medya.com