Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Lideri Takip Et


Dünyanın en iyi koşucularından tavsiyeler!

JENNY SIMPSON, 28, Şubat ayında, kapalı alanda 3,2 km 9:18:35’lik dereceyle kırdığı Amerika Birleşik Devletleri rekoruyla, USA Track & Field tarafından 2014 yılındaki “En İyi Kadın Sporcu” ödülüne layık görüldü.

DAHA AZ DİNLEN “Fiziksel gücüm arttıkça, interval çalışmalarındaki hızımı artırmak yerine set aralarındaki dinlenme süremi kısalttım. 64 saniyede tamamladığım 400 metrenin ardından 1 dakika dinlenmek, 63 saniyede tamamlanan 400 metrenin ardından 2 dakika dinlenmekten çok daha zor.

UZUN KOŞ Yorulmaya başladığımda postürüme ve kollarımı savurma şeklime odaklanıyorum. Bacaklarınızı düşünmek yerine üst vücudunuzu dik, kuvvetli ve güçlü tutmaya odaklanırsanız, bacaklarınız da işini yapar.

ANTRENMAN “Katıldığım yarışlar dört dakika sürse de haftada bir defa, 80-100 dakikalık bir uzun koşu yapıyorum. Aerobik fitness seviyenizin yüksek olmasının getirilerini 1500 metrede görürsünüz. Ayrıca uzun koşu yaptığım gün, en sevdiğim antrenman günüm.

DERLEYEN: UĞUR MUTLU

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register