Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Lojistik Sorunlar


Çoğumuz işe kah geç kaldığımız için, kah da yaşadığımız şehrin ulaşım sorunları yüzünden koşturarak gidiyoruz. Peki bu koşturmalarda oluşabilecek lojistik sorunları nasıl çözebiliriz? Runnersworld olarak birkaç tüyo verelim istedik. 

Ofise gittiğinizde neye ihtiyacınız olduğunu düşünerek işe başlayın ve getirebileceğiniz her şeyi (kıyafetler ve ayakkabılar, havlu, sabun veya ıslak mendil, atıştırmalık) bir gün önceden getirin. Koşu için tasarlanmış küçük bir bel veya sırt çantası, cüzdan, telefon ve anahtar gibi gece ofiste bırakamayacağınız şeyleri taşıyabilir. Ev ile iş arasındaki en güvenli güzergâhı seçin ve akıllıca davranın. Sürücüler işe gidip gelirken acele ettiklerinde sizi görebildiklerinden emin olmanız (yansıtıcı ekipman veya ışıklar) ve tetikte olmanız (kulaklıklarınızı evde bırakın) kritik önem taşır. Eve yine koşarak mı, toplu taşımayla mı, bisikletle veya birinden sizi bırakmasını isteyerek mi gideceğinizi de planlamayı unutmayın.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register