Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Mart Yarışları!


Mart ayında koşu takviminde birbirinden güzel yarışlar yer alıyor. Keşfedin!

13. Runatolia Maratonu – 4 Mart

Antalya’nın en büyük spor etkinliği olan Runatolia, her yıl olduğu gibi bu yıl da Mart ayında koşuluyor. Maraton, yarı maraton ve 10K koşularının bulunduğu etkinlik, eğlenceli rotasıyla tüm sporseverleri koşmaya davet ediyor. Bu yıl 13’üncüsü düzenlenecek olan organizasyondaki yarış kategorilerine yaklaşık 10 bin kişinin katılması öngörülüyor. Bu maratona kayıt yaptırmak için son tarih 28 Şubat.

Paris Yarı Maratonu- 5 Mart

Fitbit’in sponsorluğunda 24. kez düzenlenecek olan Paris Yarı Maratonu, Fransa’nın başkentinde 21 kilometrelik muhteşem bir yolculuk vaat ediyor. Yarışın rotasında Eyfel Kulesi,  Champs-Élysées ve Seine Nehri gibi birbirinde önemli noktalar bulunuyor.

Barselona Maratonu- 11 Mart

Bir diğer adı da Katalonya Maratonu olan yarış, bu yıl 40’ıncı kez start alıyor. Balear Denizi kıyılarında koşulacak olan yarışa dünyanın farklı kesimlerinde on binlerce sporcunun katılacağı öngörülüyor.

Limassol Maratonu- 19 Mart

Güney Kıbrıs Rum Kesimi’i turistik şehrinde düzenlemeye devam eden Limasol Maratonu; bu yıl da maraton, yarı maraton, 10K ve 5K koşularıyla spor tutkunlarını büyüleyecek. Adanın güney kesiminde gerçekleşecek yarış, sahil şeridinde olduğu için düşük bir zorluk seviyesine sahip.

 

You don't have permission to register