Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

“Nasıl Harika Görünebilirim?”


Hadi sizi en iyi görüntünüze hazırlayalım. Ünlülerin antrenörü Joe Dowdell’in bu antrenmanı, birkaç dakikada daha dik durmanızı (ve yürümenizi) sağlayacak postüral hareketleri, gösterişli kaslarınızı (göğüs, biceps) şişirecek yüksek tekrarlı egzersizlerle buluşturuyor. Bu antrenmanı bir döngü halinde yapın, hareketler arasında 15 saniye dinlenin. Her tur sonrası 60 saniye dinlenin ve en az 2 tur yapmaya çalışın. 

POSTÜRÜNÜZÜ GELİŞTİRİN

Single-leg glute bridge

Sırtüstü uzanın, ayaklarınız yerde düz dursun, dizleriniz yukarıda olsun. Sol ayağınızı yerden kaldırıp sol bacağınızı uzatın. Bu başlangıç pozisyonudur. Şimdi kalça kaslarınızı sıkın ve gövdenizi yerden kaldırın, üst bacaklarınızı gövdenizle aynı hizada tutmaya çalışın. 1 saniye sıkın, ardından 2 saniye içinde gövdenizi başlangıç konumuna indirin. Bu 1 tekrardır, her bacak için 12 tekrar yapın.

GÖĞSÜNÜZÜ ŞİŞİRİN

Tempo pushups

Şınav pozisyonunda başlayın, kollarınız omuz genişliğinden biraz daha açık, merkez bölgeniz sıkı olsun. Göğsünüzü yere 2 saniye içinde 2-3 cm kalana dek indirin. Başlangıç pozisyonuna da 2 saniyede dönün. Bu 1 tekrardır, 20 tekrar yapın.

SEKSİ BİR SIRT KAZANIN

Chin-up

Kollarınız omuz genişliğinde açık bir şekilde barı alttan tutuş ile kavrayarak asılın. Merkez bölgenizi sıkı tutun, kürek kemiklerinizi birbirine yaklaştırıp göğsünüzü bara doğru çekin. Başlangıç konumuna 2 saniyede dönün. Bu 1 tekrardır, 10 ila 12 tekrar yapın.

BICEPS KASLARINIZI BÜYÜTÜN

Resistance-band curl

Orta-yüksek gerilimli bir direnç bandının merkezinde durun ve iki ucunu ellerinizle tutun, avuçlarınız öne dönük olsun. Üst kolunuzu yere dik tutarak curl hareketiyle direnç bandını yukarı doğru çekin, bu hareketi 2 saniyede yapın. Başlangıç konumuna da 2 saniyede dönün. Bu 1 tekrardır, 12 ila 15 tekrar yapın.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register