Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Ne Kadar Pratik O Kadar İyi!


Zihninizi de aynen vücudunuz gibi çalıştırmalısınız. Puddicombe, optimum kazanım için bu çalışmayı her gün tekrarlamanızı söylüyor.

1 Koşmadan önce bir dakika oturun. Gözlerinizi kapatın ve zihninizin ve vücudunuzun rahatlamasını sağlayın. Neden koştuğunuzu ve ne elde etmeye çalıştığınızı hayal edin.

2 Koşunuza sakin bir giriş yapın. Vücudunuza harekete alışması için zaman tanıyın. Ayağınızın altındaki zemini hissedin. Cildinize vuran rüzgar, nefes alıp verişiniz gibi diğer hislere de yoğunlaşmaya çalışın.

3 Hızınızı artırırken tekniğinize rahat bir zihinle yoğunlaşın. Bacaklarınızı nasıl hareket ettirdiğinizi düşünmeyin, vücudunuzun zaten nasıl koşacağını bildiğini hayal edin.

4 Zihninizi boşaltmamayı dert etmeyin. Dikkatiniz dağıldığında, tekrardan ayaklarınızın yere temasına yoğunlaşın.

5 Koşunuz bittiğinde, bir dakika boyunca hareketsiz durun. Sadece dinlenmeye odaklanın.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register