Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

New Balance Glitter Pack Koleksiyonu


Sezonun güçlü trendlerini spor giyimin vazgeçilmez silüetleri ve konforlu kumaşları ile birleştiren New Balance Sonbahar Kış Glitter Pack koleksiyonu mağazalarda yerini aldı.

Gold ve lame kumaşların kullanıldığı dış giyim koleksiyonu rüzgarlıkların klasik görüntüsünü kırarak zamanın ruhunu yansıtan bir kimliğe bürünüyor. Glitter tayt modelleri ultra esnek kumaşı vücudu sıkıca kavrarken yüksek hareket özgürlüğü de sağlıyor. New Balance, spor giyim modellerini kendine özgü stili ile yeniden yorumlarken, günlük giyimde sportif ve dinamik bir tavır yaratıyor.

Sezonun diğer öne çıkan modelleri ise oversize fitlerle karşımıza çıkan sherpa modeller. Sonbahar ve kış mevsiminde soğuk hava koşullarından koruyan sıcak ve yumuşak dokulu sherpa kumaşının rahat fitlerle bir araya geldiği modeller konfor ihtiyacını karşılıyor.


About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register