Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

New Balance Spor Giyim Koleksiyonu

Sezon trendlerini spor giyimin dinamik silüetleri ile birleştiren New Balance, adını 7 gün 24 saatten alan “247” koleksiyonu gündüzden geceye her ortamda giyilebilecek parçalardan oluşuyor. Performanstan aldığı ilham ile gün boyu süren konfor sağlıyor.

New Balance’ın hayatın hızlı temposuna ayak uydurabilmek için tasarlanan 247 ayakkabı modeline özel olarak hazırlanan spor giyim grubu, kentli, sportif kadın ve erkeklere hitap ediyor. Kış mevsiminde sert hava koşullarından koruyan kapüşonlu sweatshirtler, şık sweatler, eşofman, taytlar renk ve detaylarıyla sportif havalı bir görünüm sunuyor. Yenilikçi materyallerle öncü tasarım anlayışının harmanlandığı koleksiyon gelecekten bir iz taşıyor.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register