Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Patrick Kenger ile Tanışın!


Bu profesyonel stilist mükemmel erkekleri çekici centilmenlere dönüştürüyor ve koşu kıyafeti bunun nasıl işe yaradığını gösteriyor. 

Patrick Kenger’in bir araya getirmesinin iyi bir nedeni var: Onun işi bu. 27 yaşındaki Kenger, Arizona Scottsdale’deki Pivot Image Consulting’i  ‘mükemmel erkekleri çekici centilmenlere’ misyonuyla kurdu. Yüzeysel mi geldi? Ona göre öyle değil. “Kişisel stili keşfederken kendinizi de keşfediyorsunuz.” Kenger; müşteriler elinden gelenlerin en iyilerini yapmak için zaman harcadıklarında, bu güvenlerini artırabilir, ki bu da kişisel ve profesyonel ilişkilerinde başarıyı beraberinde getirir diyor.

Kenger, kilosunun sorun olduğunu anladığında, dört yıl önce kendi görünümünü değiştirdi. Koşmaya başladı, 10 kilo verdi ve bugünlerde Ocak’taki ilk 13.1’lik Rock’n’ Roll Arizona Yarı Maratonu’na gitmek için egzersiz yapıyor.

Söz konusu kendi görünümü olunca, kesin olan bir şey var: Onu asla Day-Glo içinde göremezsiniz. “Spor kıyafetleri genellikle canlı renklerde ve çok kuvvetli olmalı. Stilimi basit ve incelikli tutuyorum” diyor.

Bu Emporio Armani Athletic T-shirt’üm 4 yıldır var. Çok yönlü, bu yüzden koşmadığımda da giyiyorum. Vücuduma uygun olması benim için gerçekten önemli. En yüksek kalitedeki bir markadan bile olsa uygun değilse berbat görünebilir.
England’ın dışında, bu Native Youth jogger’larımı seviyorum. Biraz ekstra sıcaklığa ihtiyaç duyduğum gece koşuları için harikalar. Jogger’lar son dönemlere daha revaçta ve ayak bileğinin birazını gösterme trendi sevdiğim bir şey.
Özellikle ayakkabılarda, bir rengi patlatarak monokrom görünümü seviyorum. Bu Nike Revolutions’ları spor salonuna gittiğim ve sonra daha kısa koşular yaptığım günlerde giymeyi seviyorum.

You don't have permission to register