Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Puma Hybrid Rocket

Bugüne kadarki en iyi koşu teknolojisini geliştirmek için çalışan Puma, yeni bir siluete sahip Hybrid Rocket ile sırrını açığa çıkarıyor.

Puma’nın yeni yastıklama teknolojisini çarpıcı tasarım ile buluşturan Hybrid Rocket, en yeni iki teknoloji Ignite köpüğü ve NRGY taneciklerini bir araya getirerek üstün yastıklama ve uzun süreli enerji dönüşü sağlıyor, uzun süreli koşularda tam performans sunuyor.

Global spor markası Puma, bu kez de tarz ve üstün performansı buluşturan yeni koşu ayakkabısı ile bir ilki gerçekleştiriyor. Ignite ve NRGY olmak üzere en yeni iki teknolojiyi bir araya getirdiği yeni koşu ayakkabısı Hybrid Rocket ile bugüne kadarki en iyi koşu teknolojisini geliştiren Puma, her adımda enerji patlaması yaşatıyor.

Koşu esnasında ilk görevi üstlenen Ignite köpüğü darbeye karşı anında tepki veriyor ve anlık enerji geri dönüşümü sağlıyor. Üstün yastıklama için devreye giren NRGY tanecikleri ise Ignite köpüğüyle birleşerek enerjiyi tutuyor, parmak ucunda oluşan itiş alanıyla uzun süren koşular için üstün seviyede konfor sunuyor. Performansının yanı sıra tarzı ile de göz dolduran Hybrid Rocket, evoKNIT üst tabanı sayesinde çorap giymiş kadar rahat bir his vadederken alevi andıran çarpıcı renkleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register