Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Runner’s World’ün İlk Kadın Genel Yayın Yönetmeni!


Runner’s World ailesine, Genel Yayın Yönetmeni olarak oldukça yetenekli bir dergici katıldı: Betty Wong Ortiz.

Dün bildiğiniz üzere Dünya Koşu Günü’ydü ve bu özel günde harika bir haber aldık: Runner’s World Amerika’nın yeni Genel Yayın Yönetmeni Betty Wong Ortiz oldu! Runner’s World’ün 51 yıllık tarihinde ilk kez bir kadın olarak bu görevi üstlenen Wong Ortiz, oldukça başarılı bir dergici. (Bu yıl arazi yarışlarını tamamlayanların yüzde 57’sinin kadın olduğunu da ekleyelim.)

“Runner’s World gibi bana beş maraton ve yaklaşık yirmi yarı maraton içeren kişisel koşu maceralarımda rehberlik eden bir ikonik medya markasına önderlik edeceğim için çok heyecanlıyım ve onur duyuyorum. ” diyen Wong Ortiz; ana dergiden, internet sitesinden ve sosyal medya kanallarından da sorumlu olacak.

Bon Appétit dergisinde editoryal strateji ve operasyon direktörlüğü yapan Wong Ortiz, daha önce altı yılını koşu, sağlık ve beslenmeye olan uzmanlığını ve tutkusunu geliştirdiği Fitness dergisinde genel yayın yönetmeni olarak geçirmişti.

Kendisi, bu ayın sonunda yeni görevine başlayacak. “Koşunun getirdiği samimiyet ve milyonları dahil edebilirliği, kutlanmaya değer ve Runner’s World’ü bu topluluğun bir evi olarak görüyorum” diyen bu başarılı yöneticiye, Runner’s World Türkiye ekibi olarak bol şans diliyoruz!

You don't have permission to register