Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Sandbag Getup


Sadece sandbag getup gibi birkaç egzersiz gerçek dünyada ayakta kalmanızı sağlar.

Zemine sırtüstü yatın. Ağırlık çantasını sağ omzunuzun üzerine yerleştirin (büyük bir kısmını göğsünüzün üzerinde tutun). Çantayı sağ kolunuzla kavrayın ve sol kolunuzu düz bir şekilde yana açın. Sol elinizi zemine yerleştirin.

Ağırlığınızı sola verin. Sağ ayağınızı çok fazla bükmeden yukarıya kaldırın. Ardından indirin. Sol ayağınızla sağlam bir şekilde zemine basın. Sağ bacağınızın ivmesinden faydalanarak gövdenizi kaldırın. Sol ön kolunuzla üst vücudunuzu destekleyin.

Sol elinizi sol kalçanıza yaklaştırın ve kolunuzu düzleştirin. Bunu yaparken kalça kaslarınızı sıkarak gövdenizi ve kalçanızı yerden kaldırın. Şimdiyse ağırlığınızı sağ bacağınıza kaydırmaya başlayın.

Ağırlığınızı kaydırdıktan sonra sol bacağınızı sağ bacağınızın altına doğru götürün. Sol dizinizi yere koyun. Sağ ayağınızı da koyarak sola dönün. Gövdenizi düzleştirerek ayağa kalkın. Bu 1 tekrardır. Tekrar yatın.

AĞIRLIK ÇANTANIZ YOKSA SORUN DEĞİL. AĞIR BİR SAĞLIK TOPUYLA YA DA ÇAKILLARLA DOLDURULMUŞ SİLİNDİR ŞEKLİNDEKİ BİR SPOR ÇANTASIYLA DA ÇALIŞABİLİRSİNİZ.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register