Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Serin Havaların Vazgeçilmezi Skechers


En çok tercih edilen spor ayakkabı markalarından Skechers, sonbaharda da stilinizi ve konforunuzu korumaya devam ediyor.

Yeni koleksiyonlarıyla erkeklere birbirinden farklı model seçenekleri sunan Skechers, her daim rahatlık sunmayı sürdürüyor. Spor yapmayı seven ve konforuna düşkün erkeklerin vazgeçilmez markası olan Skechers, bu sezonda yepyeni modelleriyle sağlıklı adımlar atmaya davet ediyor.

Skechers Escape Plan – Second Bite‘ bot modeli pürüzsüz action derisi, sentetik katmanları, su tutmaz tasarıma sahip kumaşı, daha fazla dayanıklılık ve denge sağlayan yapısı ve Air Cooled Memory Foam yastıklı, konforlu iç tabanıyla ön plana çıkıyor.

 

Nampa – Groton‘ günlük modeli dikişsel vurguları, yumuşak deri dokulu sentetik yapısı, bağcıksız, sportif, günlük kullanıma uygun ve elektrik tehlikesi (EH) güvenliği tasarımı özellikleriyle EH güvenliği sınıfında kalitesiyle parlıyor.

Delson – Brewton’ modeli ise ‘Skech Knit Mesh‘ tek parça kumaş yapısı, Air Cooled Memory Foam yastık özelliği, konforlu iç tabanı, dokuma sportif tonsürton tasarımı ve daha fazla dayanıklılık için bağcıklarda pürüzsüz sentetik katmanları ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Tüketicisinin bir numaralı tercihi olan Skechers modellerine Skechers Türkiye mağazaları, Skechers satış noktaları ve www.skechers.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Skechers hakkında:

Amerika’da günlük giyim ve çocuk kategorilerinde açık ara pazar lideri olan Skechers, spor ayakkabı kategorisinde de Amerika’nın en popüler markalarından biri. 1992 yılında tüketiciler ile buluşan marka,  fonksiyonellik ve tasarımı bir araya getiren ürünleriyle dünya çapında bir ayakkabı fenomeni haline geldi. Özellikle yürüyüş ve koşu ayakkabı modelleri odağında farklılaşan Skechers, sunduğu konfor ve tasarımlarla yepyeni bir dönem başlattı. Britney Spears, Christina Aguilera, The Black Eyed Peas, Robert Downey Jr., Rob Lowe gibi isimlerin marka yüzü olduğu Skechers, bugün 190’dan fazla ülkede yer alıyor.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register