Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Skor Tabelası

Tüm çabalarınıza rağmen istediğiniz forma ulaşamamış olabilirsiniz. O hâlde zoru denemeyi bırakın.

Tazmanya Üniversitesi’nde yapılan araştırmalar, hafta sonunda daha esnek bir beslenme programı uygulamanın geri kalan günlerde yapacağınız diyete psikolojikman hazır olmanıza yardım ettiğini ortaya koydu.

Spor salonuna gitmeyi azaltmak istemeseniz bile antrenman programlarınızı daha işlevsel hâle getirebilirsiniz. Sports Medicine’de yayımlanan bir araştırmaya göre, halterinize daha fazla ağırlık plakası takmak estetik kazanımlarınızı artırdığı gibi zihinsel sağlığınızın da daha iyi bir hâle gelmesini sağlayacaktır.

Zaten fitness’ı hack’lemeyi başarmışsınız ancak biz yine de bir tavsiye verelim: Kanadalı araştırmacılar, 30 dakikalık yüksek yoğunluklu interval antrenman yapmanın diyetinizin kusurlarını örttüğünü ve kalp sağlığınızı iyileştirdiğini söylüyor.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register