Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Smash Boxing, Spor Etkinliğine Ev Sahipliği Yapıyor

Smash Boxing, özel tasarlanmış stüdyo ortamında müziğin yüksek enerjisiyle boksun ve kuvvet antrenmanının en iyi sonuç veren yönlerini eğlence odaklı bir deneyimle sunuyor. Bu kez Smash Boxing, ünlü DJ Doğuş Çabakçor’un canlı performansı eşliğinde özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

DJ Doğuş Çabakçor’un canlı performansı eşliğinde Smash Boxing derslerini deneyimleyebileceğiniz özel etkinlik, 10 Şubat Pazar günü gerçekleşecek.

Boks temalı grup fitness antrenmanı konseptini Türkiye’de ilk kez uygulayan Smash Boxing, boks, kardiyo ve kuvvet antrenmanlarının karışımından oluşan programını özel olarak hazırlanmış stüdyosunda benzersiz bir ambiyansta sunuyor. Ünlü DJ Doğuş Çabakçor’un canlı performansı ve etkinliğe özel hazırladığı setlerle spor yaparken aynı zamanda eğlenmek isteyenleri muhteşem bir hafta sonu bekliyor.

Unutulmaz bir Sevgililer Günü Deneyimi

Müzik ve sporu yüksek dozda enerji ile hissedeceğiniz bu etkinliğe sevdiklerinizle birlikte katılabilir, birlikte çok eğleneceğiniz unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Biletler için www.smash-boxing.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tarih: 10 Şubat 2019 Saat: Ders I.17:00-17:45/ Ders II. 18:15-19:00

Adres: Smash Boxing/ Maslak Mahallesi, Ahi Evran Caddesi No: 25/ITel: 0(212) 286 48 77

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register