Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

SÜREKLİ AYNI KİLO VERME YÖNTEMLERİNDEN SIKILANLARA… FIT IN CLASS İLE DANS EDEREK FORMA GİRİYORUZ!


Spor salonunda koşu bandı üzerinde kardiyo yapmaktan ya da aynı sıkıcı kilo verme yöntemlerinden bıktıysanız,  eğlenerek kilo vermenin tek yolu dans ederek zayıflamak olacaktır.

Untitled-1

Spor salonunda koşu bandı üzerinde kardiyo yapmaktan ya da aynı sıkıcı kilo verme yöntemlerinden bıktıysanız,  eğlenerek kilo vermenin tek yolu dans ederek zayıflamak olacaktır.

Dans etmek tüm vücudu çalıştıran bir hareketlilik hali olduğundan zayıflamaya yardımcı olur. Yapılan dansın şekli ve kişinin metabolizması, ne kadar kilolu olduğu yakılacak kalori miktarını  değiştirebilir. Ancak bu yolla yakılacak kalori için bir genelleme yapmak gerekirse, dans ederek ortalama saatte yaklaşık 200-300 kalori yakılabilir.

Tek bir üyelikle Bosstyle Academy, Gengym Fitness, Dans Point, Sports Universe, Tolga Han Dans Kursu, Moda Dans, Arya Dans, Hareket Atölyesi gibi birçok farklı salonda zumba, oryantal, salsa, hip hop, r&b gibi farklı dans türlerinden oluşan grup derslerine katılabileceğiniz Fit in Class üyeliği ile artık eğlenerek forma girmek çok kolay.

Fit in Class ile katılacağınız zumba dersleri ile eğlenerek kalori yakabilir, dansın her türü ile vücudu çalıştırara kilo vermeyi kolaylaştırabilirsiniz..

Dans etmenin avantajı vücudun üst ve alt kısımlarını aynı anda çalıştırmasıdır. Bu nedenle sadece kilo vermek için değil vücudu şekillendirmek içinde Fit in Class’ın dans aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Dans etmek hem sağlığınız için egzersiz faydası sağlayacak hemde kilo vermenize yardımcı olacaktır. Sürekli aynı rejim yöntemlerinden bıktım diyenler için dans, değişik bir alternatif olacaktır.

 

www.fitinclass.com

You don't have permission to register