Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

TEAM1 Diyabet Koşu Takımı 1. Yılını Kutluyor

Türk Diyabet Cemiyeti (TDC) tarafından Novo Nordisk Türkiye sponsorluğunda ‘diyabetli’ algısını değiştirmek için oluşturulan diyabet koşu takımı TEAM1, 14 Ocak’ta birinci yılını kutluyor. Toplumda diyabetin doğru tedavi ve aktif bir hayat ile düzgün yönetilmesi mümkün bir durum olduğu bilincini yaratmayı hedefleyen TEAM1, kurulduğu 14 Ocak 2018’den bu yana sosyal sorumluluk alanında 3 ödül kazandı.

Tamamı Tip1 diyabetlilerden oluşan TEAM1 bugüne kadar Türkiye’de 4 koşu yarışına katıldı. TEAM1 Takım Kaptanı Gürkan Açıkgöz de, ‘5 Kıtada 5 Ultra Maraton‘ projesi ile dünyada 5 kıtada ultra maraton koşan ilk Tip1 diyabetli olmayı hedefliyor. 2018’de 4 kıta yarışını serideki en yüksek puanı alarak tamamlayan Gürkan Açıkgöz yılın şampiyonu oldu.

TEAM1 birinci yaşını 14 Ocak Pazartesi günü saat 19:30’da Salomon markasının sponsorluğunda Watergarden Alışveriş Merkezi SPX Mega Mağazası’nda gerçekleşecek özel bir organizasyonla kutlayacak.

Takımın kıyafet sponsoru da olan Salomon, kutlamalar çerçevesinde o güne özel olarak mağazadaki ziyaretçilere bazı özel Salomon ürünlerinde %30 ve Suunto ürünlerinde %20 indirim uygulayacak. Ayrıca o güne kadar sosyal medya üzerinden #Team1yaşında etiketiyle koşu videosunu veya fotoğrafını paylaşanlar arasından 3 kişiye de sürpriz hediyeler verilecek.

Novo Nordisk Türkiye, Tarih: 14 Ocak 2019, Pazartesi Saat:19:30 Yer: Watergarden AlışVeriş Merkezi SPX Mega Mağaza

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register