Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Tek Yol Büyümek


Kas gelişiminin önündeki tüm engelleri kaldırmak istiyorsanız, kullandığınız takviyeleri bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var.

Queensland Üniversitesi tarafından yapılan araştırmalar, kreatin desteği alan powerlifter’ların ortalama 3 kg yağsız kas kütlesi inşa ettiğini söylüyor. Bilimsel olarak kanıtlanmış bu destekten faydalanabilirsiniz.

Yapılan meta analizlere göre, D vitaminiyle kuvvet arasında kanıtlanmış bağlantılar bulunuyor. Ancak vitaminlerin heybetli kaslardan ziyade fitness’a ve genel sağlığa iyi geldiği biliniyor.

Avustralya Spor Enstitüsü’ne göre, testosteron ve büyüme hormonu düzeyini artırdığı düşünülen ZMA’ların (çinko – magnezyum – aspartat) herhangi bir faydası olduğuna dair kanıt bulunmuyor. Paranızı israf etmeyin.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register