Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

TENİS DÜNYASININ ÜÇ DEV İSMİ “GENEROSITY CHALLENGE” BARIŞ KAMPANYASI İÇİN PARİS’TE EN ANLAMLI MAÇLARINI SERGİLEDİLER

Theodora Vakfı’nın katkılarıyla TAG Heuer butiğin önünde, hastanede bakım gören çocukların yararına eğlenceli bir etkinlik gerçekleştirildi.

#DontCrackUnderPressure konsepti yepyeni bir anlam kazandı…

tenis

Hastanede tedavi gören çocukların eğlenmesi adına düzenlenen etkinlikte, Theodora Vakfı’nın bağışıyla çocukların yüzü daha da çok güldü. Bu anlamlı günde tenisçiler alışılmadık bir turnuvada kıyasıya mücadele ettiler. Her oyuncu sırasıyla butiğin ön camında yer alan hedeflere köpük toplarla vurarak en yüksek hedefi tutturmaya çalıştı.

“Generosity Challenge”’da kazanmak, 2×3 dakikada en çok hedefi vurmaya bağlı. Oyunda Michael Chang skor tahtasını havaya kaldırdığı anda gerisayım başlıyor. Ardından iki şampiyonun koçluğunda 3’er çocuktan oluşan her takım hedefi tutturmak için raketlerini sallıyorlar. Çocukların da aynı şekilde hedefi vurmaları için toplam 2×3 dakikaları var.

17:45’de gerçekleşen etkinliğin moderatorü, dekatlon şampiyonu, TV yorumcusu ve Rolland Garros sunucusu olan Marc Maury idi.

Etkinliğin finalinde, TAG Heuer Fransa direktörü Mathieu Selzer, Theodora Vakfı’nın yöneticisi Emmanuelle Vedrenne’i 10,000€ değerindeki çeki vermesi üzere meydana taktim etti.

Untitled-1

Theodora Derneği hastanede tedavi ve bakım gören çocuklara, özellikle de otistik çocuklara onlar için hazırlanan özel kurumlarda bakım hizmet verilmesini sağlayan özel bir kuruluştur.

Marie Sharapova, TAG Heuer elçisi, Roland Garros 2014 şampiyonu, turnuvalarda 34 ödül kazandı. Ödüllerden 5’I Grand Slam ödülüdür.

Kei Nishikori TAG Heuer elçisi, turnuvalarda 8 ödül kazandı, ödüllerden biri de Grand Slam final  ödülüdür.

You don't have permission to register