Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Trail Koşuları için New Balance

Sporcu performansını her zaman maksimuma taşıyan ürünler geliştiren New Balance hem erkek hem de kadın koşucular için tasarladığı yeni modeli Summit Unknown ile outdoor koşularınız çok daha keyifli.

New Balance Summit Unknown modeli ön ayak kısmındaki parmak koruyucu sayesinde taş, çakıl gibi istenmeyen maddelerden ayağınızı koruyor. REVlite teknolojisi ile birlikte uzun ve zorlu koşularda rahatlık ve hafiflik sağlıyor. Outdoor antrenmanlarınızda karşınıza çıkacak patika, toprak ve yol zeminlerin olumsuz etkilerini minimize eden model, yepyeni parkurlar keşfedeceğiniz antrenmanlarınızda en rahat koşu stilini sunuyor. New Balance Summit Unknown, sunduğu hareket özgürlüğü ile en zorlu parkurlarda performansınızı maksimuma çıkarıyor.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register