Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Under Armour Gece Koşuları için Hazır mısınız?


Under Armour Gece Koşuları için geri sayım başladı. 

Gece koşularını seven el kaldırsın! Zorlu parkuru ve keyifli ortamıyla farklı bir deneyim sunan Under Armour Longest Night /Run or Ride’ın beşincisi, Çekmeköy Belediyesi iş birliğiyle 23 Aralık 2017, Cumartesi gecesi Çekmeköy, Taşdelen Ormanları’nda gerçekleşecek.

Under Armour, Türkiye’deki sporseverleri Gece Koşuları ile buluşturmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası spor organizasyonları düzenleyen Uzunetap’ın iş birliğiyle düzenlenen yarışta, eş zamanlı gerçekleşecek koşu ve bisiklet dallarında 5 farklı kategori bulunuyor.

Etkinlik, 8K ve 20K iki parkurda koşu, 45K ultra maraton, 30K ve 45K bisiklet olmak üzere 5 ayrı kategoride gerçekleştiriliyor. Saat 20.45’te başlayacak yarışlar öncesinde katılımcıların kit dağıtımı, malzeme kontrolü ve son hazırlıkların tamamlanması için 18:00-20:00 arasında başlangıç noktasında bulunması gerekiyor.

Şimdiye kadar kayıt yaptırmadıysanız, elinizi biraz çabuk tutmanızda fayda var. Zira kayıtlar, 19 Aralık’ta kapatılacak. Etkinlik alanında yarış kaydı ve kategori değişikliği yapılmayacağını da belirtelim.

 

You don't have permission to register