Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Under Armour HOVR Reactor

Global performans spor giyim, ayakkabı ve aksesuar markası Under Armour, sevilen koşu ayakkabısı HOVR ile fark yaratmaya devam ediyor. HOVR’ın sevilen modeli Reactor, ileri teknolojisi sayesinde ideal sıcaklık seviyesini koruyarak performansı üst seviyelere taşıyor.

Yüksek performans sağlayan tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, geliştirdiği koşu ayakkabısı UA HOVR’ı yepyeni modellerle tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Performansın ve teknolojinin zirve noktası olan HOVR, Reactor modeli ile spor tutkunlarının beğenisini kazanıyor. Spor sırasında ısı oranını dengede tutan Reactor, üstün teknolojisiyle kış aylarının favori ürünleri arasında yer alıyor.

Erkek UA HOVR Reactor Mid NC Koşu Ayakkabısı, kapalı delikli file üst kısmı ile dikkat çekerken; sert dış topuk dolgusu ayağın arka kısmını sabitleyerek ek destek kazandırıyor. Benzer özelliklere sahip Kadın UA HOVR Reactor Mid NC Koşu Ayakkabısı’nın da sıkıca saran bilek yapısı hem ısıyı hapsediyor hem de desteği artırıyor. HOVR Reactor’un kış aylarına elverişli bu modelleri; yağmur, çamur ve yapışarak engel oluşturabilecek diğer kirlere karşı koruma sağlıyor. Her aktiviteye uyumlu, yavaşladığınızda daha fazla sıcaklık, hız kazandığınızda daha fazla serinlik sağlayan HOVR Reactor’un bir diğer modeli ise; Erkek UA HOVR Reactor NC Koşu Ayakkabısı. Nefes alabilen ve su geçirmeyen yapısı ile öne çıkan model, esneklik ile yastıklama arasında ideal dengeye ihtiyaç duyan koşucuların beğenisine sunuluyor. Kadın UA HOVR Reactor NC Koşu Ayakkabısı ise gri ve bordo renkleriyle göz kamaştırıyor.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register