Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Under Armour’dan Özel Tasarım Koleksiyon: Arena

Rahat ve konforlu ürünleriyle spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, performans ve tasarımı birleştiren yeni koleksiyonu ‘Arena‘ ile göz kamaştıran parçaları bir araya getiriyor.

İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, özel tasarım parçalardan oluşan Arena Koleksiyonu’nu spor tutkunlarının beğenisine sunuyor. Sporcuların günlük hayattaki tarzından esinlenerek hazırlanan ve sınırlı sayıda üretilen yeni kapsül koleksiyon, sportifliği ve şıklığı birleştiriyor.

Kolej montlar, kapüşonlu giysiler, eşofman altları, tişörtler ve şortların yer aldığı renkli koleksiyon Under Armour’ın tasarım konusundaki farkını ortaya koyuyor. Koleksiyonun kadın ürünlerinde beyaz, gri, pembe, mavi ve kırmızının uyumu ön plana çıkarken; erkek ürünlerinde açık kahverengi, beyaz, mavi, lacivert ve gri tonlarının bir araya gelişi göz kamaştırıyor.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register