Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Usain Bolt’un varisi Kim?

Hız rekortmeni Jamaikalı Usain Bolt’un atletizm kariyerini noktalamasının ardından ‘yeni varisi’ belli oldu.

Blaze the Great‘ (Büyük Alev)

Usain Bolt’un varisi sayılan minik atlet ABD’de geçen hafta 100 metreyi 13.48 saniyede koştu. Yedi yaşındaki minik atlet Rudolph Ingram Jr.’nin şimdiden lakabı var. Instagram’da 350 binden fazla takipçisi olan ‘Geleceğin Usain Bolt’u ‘Blaze the Great‘ yani ‘Büyük Alev‘ diye anılıyor.

Geçen haftaki rekorun ardından USA Today ve New York Post gazeteleri Rudolph için ‘Uçan yıldız‘, ‘Durdurulamayan Viral Atlet‘ yorumunu yaptı. Rudolph ise instagram’da kendisini ‘7 yaşında. 3X Amerikan Amatör Atletizm Şampiyonu, Heisman (Amerikan futbolu) kupası sahibi, Fitness modeli, 100 metre şampiyonu‘ olarak tanımlıyor.

Bolt Gibi Futbol Oynuyor

Atletizmden sonra futbola transfer olan Bolt gibi Rudolph da sahalara meraklı. Rudolph bu yeteneğiyle NBA yıldızı LeBron James ve Amerikan futbol ligi takımlarından Tampa Bay Buccaneers’ın da dikkatini çekti.

Tam dört yaşındayken spora başlayan minik atletin babası Ralph Ingram, “O birçokları için bir süper yıldız. Ama benim için bir bebek. Ben onun menajeri, kameramanı, antrenörü ve bahşiş almayan Uber şoförüyüm. Benim bahşişim onu mutlu ve yaptığı şeyi sevdiğini görmek” diyor. Oğlunun kazanma hırsına sahip olduğunu vurgulayan baba, onun normal bir hayat sürmesini istediğini de belirtiyor.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register